Stáhnout katalog ZDARMA

Tepelné čerpadlo vzduch-voda

 

tepelne_cerpadlo_vzduch_voda_Atrea.png

Při topení je tepelná energie odebíraná z vnějšího vzduchu používána pro ohřev akumulačního zásobníku, ze kterého se na základě požadavků odebírá teplo pro podlahové topení, ohřev teplé vody nebo teplovzdušné vytápění.Pokud je požadavek na chlazení, tak je přímo do chladiče VZT jednotky dodávána studená voda. Ovlivněním ohřevu TV se výrazně snižují provozní náklady objektu.

 

 

 

Tepelné čerpadlo vzduch - vzduch

tepelne_cerpadlo_vzduch_vzduch_Atrea.pngNejjednodušší propojení TČ, kdy je energie odebíraná z venkovního vzduchu předávána cirkulačnímu vzduchu objektu přes výparník ve vzduchotechnické jednotce. Propojení umožňuje chlazení objektu v létě a topení v přechodných obdobích

 

 

 

 

 

Integrované zásobníky tepla

 

integrovany_zasobnik_tepla_Atrea.pngAkumulační zásobníky IZT slouží pro srovnání rozdílů mezi dodávanou a odebíranou energií, zvyšují akumulaci energie a optimální využití zdrojů tepla nejen z obnovitelných zdrojů. Ohřev vody je řešen průtočně, tedy s vyloučením usazování kalů a nutnosti přehřívání pro potlačení bakterií.

Tepelné čerpadlo vzduch-voda

Tepelné čerpadlo vzduch-voda čerpá energii z venkovního vzduchu a předává ji do topné soustavy uvnitř budovy.Výhoda tepelných čerpadel vzduch-voda spočívá v možnosti celoročního provozu při venkovních teploách až do -20°C

Tepelné čerpadlo vzduch-vzduch

Pro cirkulační vzduchotechnické jednotky řady DUPLEX R4 jsou tepelná čerpadla vzduch-vzduch nejekonomičtějším řešením chlazení.

Integrované zásobníky tepla

Řada zásobníků řady IZT, je určena pro průtočný ohřev teplé vody nebo solární systém.Tyto zásobníky jsou integrované akumulační a multivalentní zásobníky tepla s volitelnými výměníky.

Aktuality
Detail17.06.2014 Projekt zdarma

Při objednání tepelného čerpadla do 31.8.2014 Vám..

Detail16.06.2014 Nová rekuperace DUPLEX Easy

Nová kompaktní rekuperační jednotka DUPLEX Easy je..

Detail17.01.2014 Novinka 3

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit...

Nepřehlédněte
SEO optimalizace