Stáhnout katalog ZDARMA

Digestoře

Kompletní program nerezových digestoří od základního typu Kubus až po inteligentní digestoř s rekuperací tepla, dohřevem a integrovaným přívodem DiNER-T. Použít je možné ve všech typech a velikostech kuchyní. Mezi hlavní výhody patří vysoká kvalita zpracování a dlouhá životnost.

Přednostně se digestoře používají v menších a středních kuchyních s jedním nebo dvěma varnými bloky. Jednotlivé typy digestoří byly vyvíjeny s ohledem na používané spotřebiče. Například nad myčku se používá KUBUS bez tukových filtrů, naopak nad ucelený varný blok je vhodná digestoř DINER-T s rekuperací, dohřevem a přívodem čerstvého vzduchu.

DiNER-T / kuchyňské digestoře s přívodem vzduchu

digestore_diner_T.jpgKompaktní větrací zařízení určené pro kuchyňské provozy, které je vybaveno rekuperací s účinností až 68 %, dohřevem čerstvého vzduchu po rekuperaci a filtraci odpadního vzduchu s účinností až 94 %. Výhoda tohoto zařízení je integrování veškerých funkcí přímo do digestoře, která je umístěna v prostoru nad varným blokem. Systém nevyžaduje strojovnu vzduchotechniky, pouze se instaluje přívodní a odvodní ventilátor do potrubí. Toto zařízení je vhodné pro rekonstrukce starých budov, kde není místo pro strojovnu vzduchotechniky.

Doporučujeme provedení jako systém s ventilátorovými díly SVF a automatickou regulací provozu.

VARIANT / kuchyňské digestoře

digestore_variant.jpgDigestoř s integrovaným přívodem čerstvého vzduchu, vhodná v malých a středních kuchyních. Digestoř je vybavena osvětlením, filtrací, vaničkou pro sběr kondenzátu a kruhovými, směrově nastavitelnými vyústkami.

Integrace odsávání a přívodu vzduchu do jednoho zařízení  odstraňuje ostatní neestetické rozvody v prostoru kuchyně. Přívod čerstvého vzduchu digestoří umožňuje optimální proudění vzduchu v kuchyni, a tím podporuje účinnost odsávání.

Doporučujeme provedení jako systém s kompaktní větrací jednotkou DUPLEX a automatickou regulací provozu

 

STANDARD / kuchyňské digestoře s přívodem vzduchu

digestore_standard.jpgUniverzální typ do malých a středních kuchyní, s vestavěnou filtrací, osvětlením a vaničkou pro odvod kondenzátu. Digestoř je možné vyrobit až do délky 4m a šířky 1,5 m.

Doporučujeme provedení jako systém s kompaktní větrací jednotkou DUPLEX a automatickou regulací provozu.

 

 

 

 

KUBUS / kuchyňské digestoře

digestore_kubus.jpgJednoduchý zákryt vhodný pro spotřebiče jako jsou myčky nádobí nebo konvektomaty do kuchyní všech typů a velikostí. Při provozu těchto spotřebičů nejsou obsaženy v odpadním vzduchu tukové částice. Z tohoto důvodu není nutné osazovat tukové filtry. Doporučujeme kombinaci s digestoří DiNER-T a ventilátorovými díly SVF.

 

 

 

MODIS / kuchyňské digestoře

 

digestore_modis.jpgDigestoře MODIS byly navrženy jako stavebnicový systém, který  umožňuje zvolit dodávku jako celek, nebo sestavení přímo na místě svépomocí dle jednoduchého návodu. Na výrobu se používá výhradně nerezový plech AISI 304 tloušťky 1 mm, který zajišťuje odpovídající odolnost proti vysokým teplotám, vlhkosti a organickým sloučeninám. Typ MODIS je první zařízení, ve kterém je použito svítidlo vlastní konstrukce v nerezovém plášti s krytím IP54 a odolnosti proti teplotě do 60 °C. Svítidlo zajišťuje požadovanou intenzitu a rovnoměrné osvětlení na pracovní ploše. K filtraci, neboli odstraňování tuků z odpadního vzduchu jsou použity tahokové filtry typu MODIS  400 x 400 s účinností až 90 %.

Aktuality
Detail17.06.2014 Projekt zdarma

Při objednání tepelného čerpadla do 31.8.2014 Vám..

Detail16.06.2014 Nová rekuperace DUPLEX Easy

Nová kompaktní rekuperační jednotka DUPLEX Easy je..

Detail17.01.2014 Novinka 3

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit...

Nepřehlédněte
SEO optimalizace