Stáhnout katalog ZDARMA

Kompletní systémová řešení Ecodan

Tepelná čerpadla Mitsubishi mají rozsáhlou nabídku systémových řešení, složených z venkovní jednotky tepelného čerpadla a vnitřního hydraulického modulu (tzv.vnitřní jednotka či hydrobox). Montáž za pomoci systémového řešení tepelného čerpadla složeného z venkovní a vnitřní jednotky se tím znatelně zjednodušuje

Potřebné součásti pro rychlou a snadnou instalaci tepelného čerpadla jsou u všech dodávaných hydr. modulů součástí. Jedna z nejdůležitějších částí hydraulického modulu tepelného čerpadla, jako je ovládání pro nastavení topných křivek, teploty zásobníku, časovače, teploty bazénu atd., je integrována do předního krycího panelu jednotky tepelného čerpadla.Tato integrovaná plnohodnotná regulace, odstraňuje potřebu instalace další externí jednotky tepelného čerpadla. Hlavní přípravu teplé vody v zásobníku zajišťuje 3cestný přepínací ventil, protože regulace standardně slouží pro samostatné řízení až dvou topných okruhů (nesměšovaného-radiátorového a směšovaného-podlahového topení). Energeticky úsporná distribuce tepla je zajištěna integrovaným vysoce účinným oběhovým čerpadlem energetické třídy A. Záložní zdroj tepla je zajištěn integrovanou elektrickou topnou patronou. Tepelné čerpadlo se dá snadno umístit ve vnitřních prostorech budovy (garáži, chodbě, koupelně...) díky jeho dimenzovaným rozměrům.

Sestava vnitřních jednotek HW, DHW

zubadan_vnitrni_jednotky_tepelne_cerpadlo.jpg 

Mimo jednotek s intergrovaným zásobníkem teplé vody(DHW) jsou vnitřní hydraulické moduly nabízeny teké bez zásobníků teplé vody(HW). Tyto vnitřní hydraulické moduly bez integrovaných zásobníků poskytují možnost připojení jakéhokoliv externího zásobníku teplé vody. Tento externí zásobník je možno kombinovat například s připojením slunečních kolektorů či dle dalších potřeb nebo požadavků zákazníka.

Aktuality
Detail17.06.2014 Projekt zdarma

Při objednání tepelného čerpadla do 31.8.2014 Vám..

Detail16.06.2014 Nová rekuperace DUPLEX Easy

Nová kompaktní rekuperační jednotka DUPLEX Easy je..

Detail17.01.2014 Novinka 3

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit...

Nepřehlédněte
SEO optimalizace