Stáhnout katalog ZDARMA

rekuperace_bazeny.jpg

 

 Větrání bazénů

Vzduchotechnický systém zajišťuje řízené větrání s rekuperací tepla a cirkulaci vzduchu v prostorách bazénů rodinných domů a jejich zázemí, nebo menších wellness v penzionech a rehabilitacích. Komfortním způsobem tak zajišťujeme odvlhčení bazénových prostorů díky odvedení vlhkého vzduchu mimo prostor bazénu. Základní vytápění je zajišěno doplňkovou otopnou soustavou. Díky cirkulaci vzduchu pomocí vzduchotechnické jednotky je zajištěn rychlý náběh na provozní teplotu a další udržování provozní teploty. Samozřejmostí je rekuperace odpadního tepla, díky které se snižují provozní náklady. Vzduchotechnická jednotka je vybavena digitálním regulačním modulem, který umožňuje komfortní řízení v manuálním, nebo automatickém režimu včetně možnosti ovládání na dálku pomocí internetového připojení. Celý systém je koncipován s ohledem na optimální poměr provozních a pořizovacích nákladů.

Větrací jednotka DUPLEX RDH4

 

duplex_rdh4.jpgVzduchotechnický systém, který zajišťuje řízené větrání s rekuperací tepla a cirkulaci vzduchu v prostoru bazénu rodinných domů a jejich zázemí, nebo menší wellness. Zařízení je určeno pro prostory pouze se sladkou vodou, pokud jeho instalaci zvažujete v prostoru se slanou vodou, je nutné toto konzultovat s výrobcem.  

Rovnotlaká větrací jednotka s cirkulací vzduchu  DUPLEX RDH4 je kompaktní zařízení určené pro bazény v rodinných domech, menší wellness a podobné prostory. Vhodnost použití této jednotky závisí na velikosti bazénu a instalovaného příslušenství – sprchy, vířivky apod. Vzduchotechnická jednotka je vyrobena v celonerezovém provedení, které je odolné vůči zvýšené zátěži v těchto prostorách. Jednotka je vybavena digitálním regulačním modulem, díky kterému je umožněno komfortní řízení v automatickém (týdenní program, čidla relativní vlhkosti), nebo manuálním režimu včetně možnosti ovládání na dálku pomocí internetového připojení.

Přívod vzduchu doporučujeme přivést k proskleným plochám, kde bude docházet k proudění vzduchu na tyto prosklené plochy a tím je minimalizována možnost kondenzace. Jako optimální variantu doporučujeme pro tyto rozvody použít systém nerezových kruhových rozvodů ATREA, které dodáváme v několika variantách perforací pro zajištění přívodu vzduchu dle požadavku.

Aktuality
Detail17.06.2014 Projekt zdarma

Při objednání tepelného čerpadla do 31.8.2014 Vám..

Detail16.06.2014 Nová rekuperace DUPLEX Easy

Nová kompaktní rekuperační jednotka DUPLEX Easy je..

Detail17.01.2014 Novinka 3

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit...

Nepřehlédněte
SEO optimalizace