Stáhnout katalog ZDARMA

klimatizace_rodinn___domy.JPG

Klimatizace pro byty, rodinné domy a malé kanceláře

Jednotky řady RAS Residential přinášejí pohodu do vašeho bytu, rodinného domu nebo do malých kanceláří.

Klimatizaci je možné použít pro mnoho rozdílných a zároveň běžných aplikací. Základní oblast použití jsou prostory pro bydlení a rekreaci (byty, rodinné domy, chaty a chalupy) anebo prostory klasických kanceláří, tj. menší kanceláře, nikoliv velké open space provedení. Pro prostory s "domácí" atmosférou jsou klimatizace řady RAS Residential ideální jak cenově, tak kvalitou filtrace, kterou poskytují (elektrostatická aktivní filtrace, pasivní filtrace) a zároveň i rozsáhlou nabídkou provedení(nástěnné, kazetové, mezistropní a podparapetní jednotky).  

Klimatizace RAS Residential patří k nejúspornějším zařízením na trhu. Extrémně nízké spotřeby dosahují díky použití unikátní invertorové technologie a špičkového kompresoru Toshiba Rotary, resp. Twin Rotary nejnovější generace. Optimalizace technologie kompresoru a invertoru přináší vysokou účinnost a plynulou regulaci výkonu, takže zařízení má vždy jen takový odběr, jaký je v ten moment potřeba. Výsledkem je provoz při částečném zatížení oproti jmenovitému výkonu, který výrazně snižuje celkovou roční spotřebu elektrické energie!

Pro klimatizace TOSHIBA je samozřejmostí, že se všechna zařízení vyznačují neuvěřitelně tichým provozem. Navíc jsou klimatizace vybaveny speciálními funkcemi a režimy, které poskytujií maximální provozní komfort.

Síla proudu vzduchu - pro co nejrychlejší zklimatizování místnosti slouží funkce Hi-Power. Funkce zvyšuje průtok vzduchu zařízení na maximum (až 650 m³/h), což velmi urychluje ochlazení přehřátého prostoru.

Maximálně tichý komfort - Pro maximálně tichý provoz je možné na ovladači jednoduše zvolit speciální funkci "Quiet" - ticho. Ventilátor klimatizace se přepne na nejnižší možnou rychlost. Tím poklesne již tak nízká hlušnost klimatizace o další 3 dB(A). (u řad RAS Super Daisekai 6.5 a RAS Suzumi Plus)

Příjemný spánek - V noci je teplota většinou nižší než ve dne. Ve spánku, kdy se člověk nepohybuje, je však příjemné, pokud teplota okolí po usnutí mírně stoupne. Po stisku tlačítka "Comfort Sleep" připustíte možnost, aby po dobu dvou až tří hodin teplota stoupala o 1°C za hodinu. Tím je dosaženo optimální tepelné pohody ve spánku a navíc uspoříte elektrickou energii.

 

Klimatizace RAS Residential

 • Klimatizace pro byty, rodinné domy a malé kanceláře
 • Single Split nebo Multi Split provedení
 • Extrémně nízká spotřeba zařízení
 • Twin Rotary nebo Rotary kompresory
 • Unikátní invertorová technologie
 • Rozsah chladícího výkonu od 2,5 do 12,0 kW
 • Plynulá regulace výkonu a vysoká účinnost
 • Výborné parametry při částečném zatížení

 

Klimatizace bytu a RD

klimatizace_bytu_a_rd.JPG

Pro jednu nebo více obytných místností

 • Nízká spotřeba a vysoká účinnost
 • Rozdílné způsoby filtrace vzduchu

 

 

 

Klimatizace malé kanceláře

klimatizace_male_kancelare.JPGPro jednu nebo více menších kanceláří

 • provedení SingleSplit a MultiSplit
 • rozdílné způsoby filtrace vzduchu

 

 

Úrovně filtrace vzduchu

Aktuality
Detail17.06.2014 Projekt zdarma

Při objednání tepelného čerpadla do 31.8.2014 Vám..

Detail16.06.2014 Nová rekuperace DUPLEX Easy

Nová kompaktní rekuperační jednotka DUPLEX Easy je..

Detail17.01.2014 Novinka 3

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit...

Nepřehlédněte
SEO optimalizace