Stáhnout katalog ZDARMA

Tepelné čerpadlo vzduch-vzduch

 

tepelne_cerpadlo_vzduch_vzduch_Atrea.png              tepelne_cerpadlo_vzduch_vzduch_schema.png

Pro cirkulační vzduchotechnické jednotky řady DUPLEX R4 jsou tepelná čerpadla vzduch-vzduch nejekonomičtějším řešením chlazení. Všechny jednotky DUPLEX R4 umožňují doplnění přímého výparníku CHF a napojení venkovní kondenzační jednotky, díky kterým je možno v létě chladit a v přechodných obdobích budovu vytápět. Teplo venkovního vzduchu je odebíráno kondenzační jednotkou a zpět je předáváno pomocí výparníku ve vzduchotechnické jednotce do přiváděného/cirkulačního vzduchu.

V zimních obdobích je přímý výparník kombinován se záložním zdrojem(běžně el.kotel a teplovodní ohřívač v jednotce). Volba požadovaného zdroje tepla pro ohřev vzduchu je závislá na venkovní teplotě a je řízena automaticky, bez zásahu uživatele.

Pro systémy tepelných čerpadel vzduch – vzduch dodává spol. ATREA kompletní sestavu potřebných komponent – kondenzační jednotky řady ATREA FG ve třech výkonových variantách, doplňkové řídící moduly a příslušenství (konzolové sety, propojovací potrubí).

U tepelných čerpadel vzduch-vzduch není možný ohřev teplé vody a příprava topné vody pro otopné plochy.Jestliže jsou vyžadovány takovéto funkce tepelného čerpadla, je třeba instalovat systém tepelné čerpadlovzduch voda

 

PDF.png
   Katalog tepelných čerpadel

PDF.png
   Katalog Duplex R4

Aktuality
Detail17.06.2014 Projekt zdarma

Při objednání tepelného čerpadla do 31.8.2014 Vám..

Detail16.06.2014 Nová rekuperace DUPLEX Easy

Nová kompaktní rekuperační jednotka DUPLEX Easy je..

Detail17.01.2014 Novinka 3

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit...

Nepřehlédněte
SEO optimalizace