Stáhnout katalog ZDARMA

Klimatizace Toshiba

Jak si vybrat správnou klimatizaci TOSHIBA?

Výběr klimatizace záleží na mnoha technických aspektech a parametrech, ale především záleží na Vás - jakou klimatizaci potřebujete, co vše má splňovat jak z hlediska výbavy, komfortu, obsluhy atd.

V současné době pracujeme na vytvoření programu mezi vypočteným výkonem klimatizačního zařízení a automatickým doporučením vhodné klimatizace. Doposud bohužel program není dokončen a proto Vám zatím předkládáme doporučení v přehledné textové podobě.

 

Jaké prostory potřebujete klimatizovat?

 

Byt, rodinný dům
klimatizace_Vstupni_hala.jpgPokud plánujete klimatizovat byt, rodinný dům nebo kancelář, např. jako pouze jednu samostatnou místnost, nebo i několik místností najednou jedním společným klimatizačním systémem.

...prostě tam, kde je potřeba klimatizovat komfortní klimatizací s jednoduchou montáží a snadným ovládáním, která vám vytvoří příjemné a pohodlné prostředí.

 

Kanceláře, technické prostory
klimatizace_Serverovna.jpgPokud plánujete klimatizaci serverové místnosti, velkoprostorové kanceláře s více lidmi, PC nebo IT technologií.

...vhodné i pro místnosti, kde je požadavek na speciální umístění a provedení vnitřní jednotky (podstropní, neopláštěné jednotky v interiérovém krytu, mezistropní jednotka s delšími VZT rozvody apod.) anebo je trasa k venkovní jednotce velmi náročná ať  do délky rozvodů nebo kvůli převýšení.

 

Rozsáhlé objekty
klimatizace_OfficeCentrum.jpgPokud je potřeba klimatizovat část administrativního objektu (např. patro) nebo celou budovu. Nebo pokud je potřeba klimatizovat rozsáhlý byt, rodinný dům, nebo jednu nebo více velkoprostorových kanceláří ...

...prostě tam, kde není tak jednoduché umístit venkovní jednotku (dlouhé rozvody např. více než 50 metrů, umístění na střeše, u paty nebo na fasádě rozlehlého objektu,...)

RODINNÉ DOMY A BYTY

Klimatizaci je možné použít pro mnoho rozdílných a zároveň běžných aplikací.

TECHNICKÉ PROSTORY

Klimatizace Toshiba řady Light Commercial jsou určeny pro nejnáročnější provozní podmínky a trvalý, celoroční provoz.

ADMINISTRATIVNÍ BUDOVY

Klimatizace Toshiba třídy VRF Commercial jsou určeny pro střední a velké aplikace

Aktuality
Detail17.06.2014 Projekt zdarma

Při objednání tepelného čerpadla do 31.8.2014 Vám..

Detail16.06.2014 Nová rekuperace DUPLEX Easy

Nová kompaktní rekuperační jednotka DUPLEX Easy je..

Detail17.01.2014 Novinka 3

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit...

Nepřehlédněte
SEO optimalizace