Stáhnout katalog ZDARMA

Větrací a klimatizační stropy

Nabízíme provedení pro celoplošné odsávání a rovnoměrný přívod čerstvého vzduchu v kuchyních a výdejích jídel. Kvalitní osvětlovací soustava garantuje minimální kolísání intenzity světla. Jedná se o uzavřený systém, který brání negativnímu působení kontaminovaného vzduchu na stavební konstrukce a ostatní inženýrské sítě.

 

SKV/větrací a klimatizační stropy

 

skv_velkokuchyne.jpgCeloplošné odsávání kuchyňských provozů a stravovacích provozů splňující ty nejpřísnější požadavky na funkci, design a hygienu. Jsou vhodné pro všechny typy a velikosti kuchyní. Díky uzavřenému systému jsou splněny veškeré požadavky na hygienu prostředí v kuchyňských provozech. Jsou vhodné i do prostorů s nízkými nebo klenutými stropy, kde vůbec není možné klasické digestoře osadit. Vzduchovody jsou standardně provedeny ve tvaru lichoběžníku.

Mezi hlavní výhody patří nízké pořizovací náklady, atraktivní design, uzavřený systém odsávání a rychlá, nenáročná údržba.

Doporučujeme  systémové provedení s kompaktní větrací jednotkou DUPLEX a automatickou regulací provozu.

 

TPV/větrací a klimatizační stropy

 

tpv_velkokuchyne.jpgElegantní a zároveň jednoduché provedení celoplošného odsávání stravovacích provozů. Jsou vhodné pro všechny typy a velikosti kuchyní. Díky uzavřenému systému jsou splněny všechny na hygienu prostředí v kuchyňských a stravovacích provozech. Jsou vhodné i do prostorů s nízkými nebo klenutými stropy, kde vůbec není možné klasické digestoře osadit. Vzduchovody jsou standardně provedeny ve tvaru trojujelníku.

Mezi hlavní výhody patří nízké pořizovací náklady, atraktivní design, uzavřený systém odsávání a rychlá, nenáročná údržba.

Doporučujeme systémové provedení s kompaktní větrací jednotkou DUPLEX a automatickou regulací provozu.

Aktuality
Detail17.06.2014 Projekt zdarma

Při objednání tepelného čerpadla do 31.8.2014 Vám..

Detail16.06.2014 Nová rekuperace DUPLEX Easy

Nová kompaktní rekuperační jednotka DUPLEX Easy je..

Detail17.01.2014 Novinka 3

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit...

Nepřehlédněte
SEO optimalizace