Stáhnout katalog ZDARMA

Větrací jednotky pro velkokuchyně

 

Ucelená řada kompaktních vzduchotechnických jednotek s rekuperací tepla, u kterých je možnost volby vestavěného nebo externího příslušenství – vodní nebo elektrický ohřev, vodní nebo přímé chlazení, uzavírací klapky, by-pass atd. Díky rekuperačnímu výměníku z plastu jsou tyto rekuperační jednotky obzvlášť vhodné pro větrání kuchyňských provozů.

DUPLEX 2000 – 8000

duplex2000_8000.jpgNa zakázku dodávané univerzální kompaktní vzduchotechnické jednotky s křížovým rekuperačním výměníkem (účinnost 50 až 70 %), dle požadavku pro vnitřní nebo venkovní (nástřešní) instalaci. Vnitřní jednotky je možné díky minimálním rozměrům a množství nabízených montážních poloh instalovat i do prostor pro vzduchotechniku jinak nevyužitelných  - např. pod stropem skladu nebo šatny, v parapetním provedení např. do chodby atd. Venkovní rekuperační jednotky jsou dodávány s podstavnými nohami. Jednotky můžeme dle požadavků na funkci, komfort a obsluhu vybavit některým z nabízených typů regulace a řídit je buď manuálně, časovým programem nebo na základě čidel (např. vlhkostní, CO2 apod.).

DUPLEX 10000 – 15000

duplex15000.jpgNa zakázku dodávané univerzální kompaktní vzduchotechnické jednotky s křížovým rekuperačním výměníkem (účinnost 50 až 70 %), dle požadavku pro vnitřní nebo venkovní (nástřešní) instalaci. Vnitřní jednotky se i přes své malé rozměry vetšinou umisťují do strojovny vzduchotechniky. Venkovní jednotky dodáváme s podstavným rámem nebo nohami, případně s potrubními nástavci pro průchod střešní konstrukcí. Rekuperační jednotky je možné dle požadavků na funkci, komfort a obsluhu vybavit některým z nabízených typů regulace, např. speciálně vyvinutým systémem pro kuchyně.


DUPLEX-N  2.000-15.000

 

duplex_n.jpgNa zakázku dodávané univerzální kompaktní resp. skladebné vzduchotechnické jednotky s křížovým rekuperačním výměníkem (účinnost 50 až 70 %), dle požadavku pro vnitřní nebo venkovní (nástřešní) instalaci. Menší vnitřní rekuperační jednotky lze díky minimálním rozměrům a množství nabízených montážních poloh instalovat do prostor pro vzduchotechniku jinak nevyužitelných - např. pod stropem skladu nebo šatny, do chodby apod., větší rekuperační jednotky se obvykle umisťují do strojovny VZT. Venkovní rekuperační jednotky jsou dodávány s podstavným rámem nebo nohami, případně potrubními nástavci určenými pro průchod střešní konstrukcí. Rekuperační jednotky je možné dle požadavků na funkci, komfort a obsluhu vybavit některým z nabízených typů regulace, např. speciálně vyvinutým systémem pro kuchyně.

Aktuality
Detail17.06.2014 Projekt zdarma

Při objednání tepelného čerpadla do 31.8.2014 Vám..

Detail16.06.2014 Nová rekuperace DUPLEX Easy

Nová kompaktní rekuperační jednotka DUPLEX Easy je..

Detail17.01.2014 Novinka 3

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit...

Nepřehlédněte
SEO optimalizace