Stáhnout katalog ZDARMA

Výhody tepelných čerpadel Mitsubishi

Vysoká účinnost tepelných čerpadel

V tepelných čerpadlech Mitsubishi jsou instalovány frekvenčně řízené kompresory Hermetic twin rotary a Hermetic scroll. Tyto kompresory tepelného čerpadla se plynule regulují v širokém rozmezí otáček. Na náhlé změny potřeby výkonu reaguje jednotka tepelného čerpadla díky frekvenčnímu měniči a dokáže se vždy přizpůsobit aktuálním podmínkám provozu.

Provoz tepelného čerpadla v průběhu celého roku

Při teplotách do -15°C tepelná čerpadla Zubadan poskytují 100% svého jmenovitého topného výkonu a při teplotách -15°C až -25°C poskytují až 75% svého topného výkonu. Díky těmto výkonům tepelného čerpadla Mitsubishi Zubadan je v našich podmínkách zajištěn v podstatě celoroční provoz.

Snadné odtávání

Odtávání je prováděno přibližně každých 150min., při venkovní teplotě 5 až -20°C.Tento proces odtávání většinou netrvá déle než 3minuty a je zajištěn na základě okolních podmínek.

Stabilní výkon tepelného čerpadla

Pomocí přímého vstřikování chladiva pod hlavu kompresoru jsou tepelná čerpadla schopna dosahovat stabilního výkonu i při velmi nízkých venkovních teplotách. Tepelná čerpadla jsou tak schopny poskytovat jmenovitý topný výkon až do venkovní teploty -15°C s možností výstupní teploty topné vody až 55°C, bez nutnosti použití jakéhokoliv elektrického dohřevu.

Rychlý ohřev

Oproti běžným tepelným čerpadlům technologie Zubadan zkrátila ohřev teplé vody až na polovinu.Tepelná čerpadla Zubadan jsou tak schopna ve velmi krátkém čase po startu dodávat potřebný výkon.

Aktuality
Detail17.06.2014 Projekt zdarma

Při objednání tepelného čerpadla do 31.8.2014 Vám..

Detail16.06.2014 Nová rekuperace DUPLEX Easy

Nová kompaktní rekuperační jednotka DUPLEX Easy je..

Detail17.01.2014 Novinka 3

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit...

Nepřehlédněte
SEO optimalizace